صفحه اصلی / طرح توجیهی / پرورش مرغ بومی / دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی

دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی

دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی

طرح توجیهی مرغداری محلی

سرمایه کم درآمد و سود بالا

آموزش شغل خانگی پرورش مرغ محلی

کارگاه کوچک پرورش مرغ لوهمن

پرورش مرغ محلی لوهمن

با پرورش مرغ محلی لوهمن درآمد میلیونی را تجربه کنید. اگر شما هم در روستا زندگی می کنید و یا فضای کافی(حداقل ۳۰ متر) در اختیار دارید می تواند همین حالا شروع کنید. با حداقل امکانات هم می توانید کارگاه پرورش مرغ محلی راه اندازی کنید. در فضای بی اعتمادی نسبت به محصولات صنعتی و شیمیایی می توانید با ارایه محصول طبیعی و سالم و بهداشتی و در بسته بندی های شیک یک مزیت رقابتی ایجاد کنید و بازار منطقه محل سکونت را دردست بگیرید.

 

دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی

 

آموزش پرورش مرغ بومی

آموزش جامع پرورش مرغ بومی را می توانید در ادامه همین مطلب دانلود و مطالعه بفرمایید. در صورتی که تجربه ای در زمینه پرورش طیور ندارید، توصیه می کنیم حتما این فایل آموزشی را هم مطالعه کنید. طرح توجیهی شما را از میزان هزینه، درآمد، سود ماهانه، سرمایه در گردش، خوراک و جیره، امکانات مورد نیاز، میزان نیروی انسانی و … با اطلاع خواهد کرد. کتاب اموزشی هم یار و مشاور شما برای بهبود عملکرد خواهد بود.

منبع: استارت وی

درباره پشتیبانی

این مطالب را نیز ببینید!

طرح توجیهی پرورش عقرب کمک میکند تا از هزینه های اولیه پرورش کژدم اطلاع پیدا کنید.

طرح توجیهی پرورش عقرب pdf سال 98 با سود باورنکردنی

حتما شما هم شنیده اید که پرورش عقرب میتواند درآمدزایی بالایی برایتان داشته باشد و شما را به یک شغل پرسود و آینده دار برساند. ایران یکی از بهترین مناطق پرورش عقرب است و دارای نوع های زیادی از عقرب میباشد، همچنین روزانه افرادی متعددی سعی در بالابردن اطلاعات خود در این زمینه هستند تا بتواند خودشان عقرب را پرورش بدهند...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =