صفحه اصلی / آموزشی / دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی

دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی

دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی تکثیری

دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی

نحوه پرورش مرغ محلی بومی تخمگذار pdf

طرح توجیهی مرغ بومی

دانلود طرح توجیهی

شیوه پرورش مرغ تخمگذار بومی

مزایای پرورش مرغ بومی

اهمیت پرورش مرغ محلی بومی از ابعاد مختلفی برخوردار میباشد، که عبارتند از: جایگزینی گوشت قرمز، ایجاد تعادل، کمک به ایجاد اشتغال، تقویت فرهنگ تولید، جلوگیری از واردات، کنترل بازار عرضه و تقاضا و… بنابراین گسترش پرورش مرغ بومی واقعیتی انکارناپذیر است، که با بهره گیری از تمام امکانات موجود می توان گامی موثر در جهت دستیابی به اهداف داشت. تقاضا برای تخم مرغ محلی به شدت افزایش یافته است.

مرغ محلی

قیمت تخم مرخ محلی در مقایسه با نوع صنعتی آن بیشتر است. و این می تواند یک مزیت رقابتی خیلی خوب باشد. در این فایل هر آن چیزی که در ارتباط با پرورش و نحوه سودهی مرغ محلی وجود دارد، موجود بوده و شما با تهیه این فایل می توانید گام مهمی در جهت خود اشتغالی و استقلال مالی بردارید. پرورش طیور صرفه اقتصادی دارد و شما با دانلود طرح توجیهی پرورش مرغ بومی می توانید گامی مهم در جهت کسب درآمد بردارید.


برای دانلود طرح توجیهی پرورش بلدرچین گوشتی اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده پکیج طلایی پرورش انواع عقرب در ایران کلیک کنید…

قیمت طرح توجیهی+ کتاب آموزشی مرغ بومی: 14 هزار تومان
برای دانلود کلیک کنید.

 

امتیاز به این مطلب

0

کل امتیازات

User Rating: Be the first one !

درباره پشتیبانی

این مطالب را نیز ببینید!

طرح توجیهی پرورش بز سانن و آلپاین - 90 روز نخست

طرح توجیهی پرورش بز سانن pdf سال 98 + نکات مهم آموزشی

در کشور ما مصرف گوشت از شیر بیشتر است و در حاضر حدود 55 میلیون رأس گوسفند و بز در کشور وجود دارد که سهم بز در این آمار 20 میلیون رأس است، این در حالی است که متوسط دوره شیردهی بز در کشور حدود 150 لیتر است ولی در کشورهای اروپایی مانند فرانسه حدود 700 لیتر تولید می‌شود، این یعنی فرانسه با توجه 20 میلیون رأس حدود 40 برابر ایران شیر تولید می‌کند.