صفحه اصلی / طرح توجیهی / طرح توجیهی فروش نرم افزارهای کامپیوتری در اینترنت

طرح توجیهی فروش نرم افزارهای کامپیوتری در اینترنت

طرح توجیهی فروش نرم افزارهای کامپیوتری در اینترنت

طرح توجیهی فروش نرم افزارهای کامپیوتری در اینترنت

اینترنت و شبکه های اجتماعی

در قرن بیست و یکم با پیشرفت تکنولوژی، باعث شده است تا اطلاعات بصورت گسترده در بین افراد جامعه پخش شود. و این اطلاعات مطلقا با استفاده از اینترنت امکان پذیر شده است، در کشور ما فرهنگ استفاده از اینترنت در 10 سال اخیر شروع به فعالیت کرده است و تا امروزه آن چنان پیشرفت کرده است که از بچه ی 10 ساله تا پیرمرد 60 ساله در حال استفاده از آن می باشند و روزانه نیاز افراد جامعه به این فناوری بیشتر و نقش پررنگ تری را ایفا می کند، بطوری که روزانه بطور میانگین هر فرد بیکار 4 الی 6 ساعت و افراد شاغل 2 الی 3 ساعت از وقت روزانه خود را صرف گشت و گذار در اینترنت و شبکه های اجتماعی می کنند.

طرح توجیهی فروش نرم افزارهای کامپیوتری در اینترنت

با وجود چندین میلیون کاربر اینترنتی در کشور و استفاده ی روزانه ی آنها از شبکه های اجتماعی میتوان با فروش محصولات خود به آنها در این بازار مجازی کسب درآمد کرد. برای تولید محتوا در اینترنت چندین روش کپی نرم افزار های کامپیوتری وجود دارد که بصورت پولی در بازار موجود هستند اما میتوان آنها را در سایت های خارجی یا سایت هایی که محصولات خارجی را کرک میکنند، میتوان بصورت رایگان دریافت کرد و در همانجا آن محصولات را در سایت خود گذاشت و با بالا بردن رتبه ی خود در گوگل و جای گرفتن در صفحه ی اول میتوان به درآمدی میلیونی دست یافت. برای آشنا شدن و فهمیدن راز و رمز های این کسب و کار می توان با خرید طرح توجیهی فروش نرم افزار های کامپیوتری در اینترنت به این اطلاعات با ارزش دست یافت.

برای دریافت طرح های توجیهی دیگر کلیک کنید.

 

درباره پشتیبانی

این مطالب را نیز ببینید!

طرح توجیهی پرورش بز سانن و آلپاین - 90 روز نخست

طرح توجیهی پرورش بز سانن pdf سال 98 + نکات مهم آموزشی

در کشور ما مصرف گوشت از شیر بیشتر است و در حاضر حدود 55 میلیون رأس گوسفند و بز در کشور وجود دارد که سهم بز در این آمار 20 میلیون رأس است، این در حالی است که متوسط دوره شیردهی بز در کشور حدود 150 لیتر است ولی در کشورهای اروپایی مانند فرانسه حدود 700 لیتر تولید می‌شود، این یعنی فرانسه با توجه 20 میلیون رأس حدود 40 برابر ایران شیر تولید می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =