صفحه اصلی / طرح توجیهی / پرورش مرغ بومی / طرح توجیهی مرغ تخمگذار pdf و پکیج طلایی

طرح توجیهی مرغ تخمگذار pdf و پکیج طلایی

طرح توجیهی مرغ تخمگذار pdf و پکیج طلایی بصورت فایل zip

خلاصه طرح توجیهی مرغ تخمگذار pdf: می توان هزینه های اولیه ی کسب و کار را از راه اندازی تا پایان هر دوره محاسبه کرد، که این امر باعث پیش بینی سود در دوره های مختلف و آگاه شدن شما از روند رشد می شود، بدین گونه که می توان ضررهای احتمالی را به حداقل کاهش داد و باعث سود بیشتر شد. پکیج طلایی: این مجموعه آموزشی شامل موارد زیر می باشد:
1- فیلم های آموزشی.
2-کتاب های پرورش مرغ بومی و تخمگذار.
3-طرح توجیهی در سال 97.

 

 

نکته: با استفاده از کد تخفیف می توانید این بسته آموزشی را به قیمت ارزان تری تهیه کنید.

تغذیه مرغ تخمگذار

مرغ ها به طور کلی به دو دسته ی تخمگذار و گوشتی تقسیم می شوند، به همین دلیل مقدار و نوع خوراک آنها نیز باید متفاوت باشد، زیرا در نوع گوشتی 45 روزه به مواد پروتئینی احتیاج دارند تا بتوانند بهترین عملکرد رشد را در طول هر دوره داشته باشند، اما مولدهای تخم گذار بایستی در دوره های مختلف از جیره های غذایی متفاوتی استفاده کنند، زیرا در هر سن نیاز های متفاوتی دارند که بایستی با توجه به 1 تا 12 ماهگی آنها از جداول جیره ی غذایی برای انتخاب خوراک آنها استفاده کرد.

جدول جیره ی غذایی: اهمیت استفاده از این جدول و انجام آن نقش به سزایی در پیشرفت فارم دارد.

کمبود کلسیم

یکی از مواردی که باعث کاهش عملکرد تخمگذاری در مرغداری ها می شود: کاهش این ماده ی معدنی می باشد، که بایستی جدی گرفته شود و در مواقعی که مرغ ها شروع به خوردن پوسته ی تخم کنند یا پوسته نازک شود، حتما باید اقداماتی جهت تهیه ی کلسیم مورد نیاز آنها صورت گیرد. اما در چه موادی کلسیم بطور خالص تری وجود دارد؟ موادی چون استخوان کوبیده شده ی حیوانات، سنگ آهک و پوست صدف یافت می شود.

کلسیم مورد نیاز: پیشنهاد ما به شما برای جبران این ماده، پوست صدف است زیرا: ارزان، به صرفه و در دسترس تر از دیگر موارد است.

طرح توجیهی مرغ تخمگذار

هم اکنون می توانید طرح توجیهی مرغ تخمگذار pdf و پکیج طلایی را در پایین همین صفحه دانلود نمایید.

طرح توجیهی مرغ تخمگذار pdf

درباره پشتیبانی

این مطالب را نیز ببینید!

طرح توجیهی پرورش عقرب کمک میکند تا از هزینه های اولیه پرورش کژدم اطلاع پیدا کنید.

طرح توجیهی پرورش عقرب pdf سال 98 با سود باورنکردنی

حتما شما هم شنیده اید که پرورش عقرب میتواند درآمدزایی بالایی برایتان داشته باشد و شما را به یک شغل پرسود و آینده دار برساند. ایران یکی از بهترین مناطق پرورش عقرب است و دارای نوع های زیادی از عقرب میباشد، همچنین روزانه افرادی متعددی سعی در بالابردن اطلاعات خود در این زمینه هستند تا بتواند خودشان عقرب را پرورش بدهند...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =