صفحه اصلی / طرح توجیهی / پرورش گوساله / طرح توجیهی پرورش گوساله

طرح توجیهی پرورش گوساله

طرح توجیهی پرورش گوسالهطرح توجیهی پرورش گوساله

پرورش گوساله

امروزه با توجه به نیاز بازار به گوشت و همچنین بالا رفتن تقاضا و پایان برجام باعث شده است که واردات به کشور ما بسته شود. پاین دادن برجام اگرچه باعث بالا رفتن قیمت دلار و گران شدن کالاها شده است اما این فرصت را ایجاد کرده است تا از وارد شدن گوشت از کشورمان جلوگیری شود. با این وجود این یک پیامد مثبت است و میتوان با تولید گوشت در کشور خود اشتغالی کرد و نیاز های روز گوشت را در بازار تامین کرد. پرورش گوساله یک گذینه ی مناسبی است برای کسانی که به زمین های کشاورزی دسترسی دارند و با کاشت یونجه میتوانند نیاز 50 دصد از علوفه ی دام را روزانه تامین نمایند، و مابقی آن را از خوراک دام استفاده کنند.

طرح توجیهی گوساله پرواری

امروزه با کمبود مشاغل خانگی و بیکار شدن بخش وسیعی از جامعه برآن شدیم تا طرح های توجیهی متعددی برای اقشار با درآمد کم و درآمد متوسط ایجاد کنیم تا با کارآفرینی در بخش های مختلف به رشد و صنعت کشور کمکی کرده باشیم. در طرح توجیهی پرورش گوساله نیاز به براورد است تا بتوان فهمید از شروع به کار تا پایان چه باید کرد، این طرح توجیهی شامل: امکانات و تجهیزات مورد نیاز، سرمایه ی اولیه، سرمایه در حین کار، بازار خرید و فروش و درآمد حاصل از پرورش را برای شما پیش بینی کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت کار خود را استارت بزنید.

 طرح توجیهی پرورش گوساله به زودی قرار خواهد گرفت.

برای دانلود فایل آموزشی خوراک گاو های شیری و گوساله ها «اینجا» را کلیک کنید.

درباره پشتیبانی

این مطالب را نیز ببینید!

طرح توجیهی پرورش بز سانن و آلپاین - 90 روز نخست

طرح توجیهی پرورش بز سانن pdf سال 98 + نکات مهم آموزشی

در کشور ما مصرف گوشت از شیر بیشتر است و در حاضر حدود 55 میلیون رأس گوسفند و بز در کشور وجود دارد که سهم بز در این آمار 20 میلیون رأس است، این در حالی است که متوسط دوره شیردهی بز در کشور حدود 150 لیتر است ولی در کشورهای اروپایی مانند فرانسه حدود 700 لیتر تولید می‌شود، این یعنی فرانسه با توجه 20 میلیون رأس حدود 40 برابر ایران شیر تولید می‌کند.

یک دیدگاه

  1. Hello! I simply wish to offer you a huge thumbs up for the excellent info you have got here on this post.
    I’ll be coming back to your web site for more soon. https://unitaca.com/gnunitaca/index.php/tabithagil

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دوازده =