پنج شنبه , خرداد ۲ ۱۳۹۸
صفحه اصلی | آموزشی | پروار بندی بره های گوشتی سال۹۷

پروار بندی بره های گوشتی سال۹۷

پروار بندی بره های گوشتی سال۹۷

سرفصل های آموزشی.

پروار بندی بره های گوشتی.

خوراک بره های پرواری.

جیره غذایی.

بیماری و درمان.

بهداشت و پیشگیری.

شناسایی بازار.

معرفی انواع نژادهای بره و گوسفند.

 

پروار بندی بره های گوشتی

از آنجا که گوشت قرمز در ایران مصرف کننده گان زیادی دارد و بازار خوبی را در جایگاه گوشت کسب کرده است، و روز به روز مصرف این فرآورده افزایش یافته و همچنین قیمت فروش گوشت روزانه رو به افزایش است که این فرصت خوبی را برای کسانی که علاقه مند به پرورش و کسب سود هستند را ایجاد کرده است تا بتوانند از این راه کسب درآمد در کمترین زمان ممکن را داشته باشند.

خوراک بره های گوشتی

با توجه به انواع خوراکهای مورد استفاده و همچنین کنسانتره های موجود در پروار بندی، ما در اینجا بصورت مختصر به یک مورد از خوراک بره های گوشتی میپردازیم. یونجه: یکی از رایج ترین علوف های مصرفی یونجه میباشد که این علوفه را میتوان با یک بار کشت، چند سال از آن برداشت نمود که سالانه بیش از سه بار میتوان برداشت کرد. یونجه یکی از مواد غذایی اصلی در پروار بندی است بطوریکه اگر در مدت طولانی استفاده نشود باعث کوری چشم بره خواهد شد. از اینرو به دلیل قیمت نسبتا بالای خرید یونجه درصورت نبود صرفه اقتصادی میتوان از پنجاه درصد یونجه و مابقی را از علوفهای دیگر میکس کرد.
برای دانلود طرح های توجیهی اینجا را کلیک کنید.
برای دریافت آموزش پروار بندی بره بر روی دانلود و خرید کلیک کنید.

پروار بندی بره های گوشتی سال۹۷

قیمت بره پروراری

در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱۴ با توجه به بالا رفتن قیمت گوشت بره، هر عدد بره پرواری ۱ تا ۱٫۵ ماهه جهت انتخاب پرواربندی آن قیمتی حدود  ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار تومان می باشد که پس از ۳ ماه نگهداری و پروار میتوانید آن را به قیمت ۸۰۰ الی ۱ میلیون تومان به فروش برسانید.

[alert-warning]توجه: قیمت های خرید هر بره نر برای پروار با توجه به وزن، نوع نژاد و سالم بودن آن، متغیر می باشد.[/alert-warning]

 


درباره Borzou

این مطالب را نیز ببینید!

طرح توجیهی پرورش شترمرغ ۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =